O Firmie HVD LIFE SCIENCES

Nasze Wartości i Możliwości

HVD Life Sciences to firma handlowa i dystrybucyjna specjalizująca się w pozyskiwaniu, dostarczaniu i wspieraniu rozwiązań z zakresu nauk przyrodniczych. Wnosimy globalną perspektywę do naszej działalności na całym świecie w tym w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, we Wspólnocie Niepodległych Państw, na Dalekim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej.

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów od starannie wybranych wiodących producentów branży narzędzi i technologii naukowych. Wraz ze wszystkimi naszymi dostawcami koncentrujemy się na budowaniu silnych relacji, które zapewnią długoterminowy sukces naszym klientom, partnerom i nam samym.

HVD Life Sciences to nie tylko sprzedaż. Relacje z naszymi klientami nie kończą się, gdy podpiszemy umowę. W HVD Life Sciences wszyscy jesteśmy dumni z naszej wiedzy specjalistycznej.

Nasi klienci korzystają z lokalnych zespołów sprzedaży i wsparcia technicznego, posiadających specjalistyczną wiedzę na temat produktów
i aplikacji.

Nasz kompleksowy program wsparcia i serwisu jest równie ważny dla naszej firmy, jak dostarczane przez nas produkty.