Systemy laboratoryjne Phadia™

 

Systemy laboratoryjne Phadia są w pełni zautomatyzowane i zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną wydajność pracy niezależnie od wielkości i ilości wykonywanych badań. Dostosowują się do specyficznych potrzeb i pozwalają na bezproblemowe zwiększanie wydajności w miarę rozwoju laboratorium.

Który analizator Phadia jest odpowiedni dla Twojego laboratorium?

Phadia 200
Made to measure

Analizator Phadia 200 zajmuje najmniejszą powierzchnię spośród wszystkich systemów laboratoryjnych Phadia,
a mimo to zapewnia dostęp do bogatego portfolio obejmującego do 650 testów ImmunoCAP™ oraz EliA™.

Phadia 250
Made to flex

Elastyczny i wszechstronny aparat Phadia 250 może wykonywać testy diagnostyczne pomocne w rozpoznawaniu zarówno alergii jak i chorób autoimmunologicznych na jednej platformie z możliwością automatycznego przełączania pomiędzy metodami testowymi.

Phadia 1000
Made to focus

Jeśli Twoje laboratorium musi sprawnie dostarczać duże ilości wyników testów ImmunoCAP, aparat Phadia™ 1000 jest stworzony dla Ciebie.

Maksymalizacja wydajności nie oznacza utraty elastyczności. Na jednym urządzeniu Phadia 1000 można przeprowadzić dowolną kombinację pełnego zakresu klinicznie istotnych alergenów, komponentów alergenowych i antygenów wchodzących w skład portfolio testów ImmunoCAP.

Phadia 2500+
Made to maximize

Jeżeli Twoje laboratorium ma rosnące zapotrzebowanie na 10 000 i/lub więcej testów tygodniowo, seria Phadia™ 2500+ jest stworzona dla Ciebie.

Phadia 5000+
Made to maximize

Wyrafinowana i wydajna platforma Phadia™ serii 5000+ zapewnia najwyższą przepustowość spośród wszystkich naszych systemów laboratoryjnych.