3d render of dna structure, abstract background

BIOLOGIA MOLEKULARNA

Firma ViennaLab Diagnostics specjalizuje się w prostych w użyciu testach diagnostycznych in vitro do wykrywania mutacji genetycznych związanych z zaburzeniami genetycznymi, predyspozycjami genetycznymi, farmakogenetyką, nowotworami i ludzkim mikrobiomem. ViennaLab jest producentem testów: StripAssay oraz RealFast, jak również zestawów do badania wielu genów za pomocą NGS. Zestawy posiadają oznaczenie CE / IVD i spełniają wymagania norm jakości ISO 13485.

Testy StripAssay®Testy RealFastTM
Łatwość użyciaProste i czytelne protokoły wykonaniaSzybkie i proste wykonanie testu
WydajnośćTesty manualne lub automatyczneJeden protokół dla wszystkich dostarczanych testów
SzybkośćMniej niż 6 h od DNA do wynikuMniej niż 90 min od DNA do uzyskania wyniku
WiarygodnośćProsta i czytelna interpretacja wynikówZawiera kontrolę dla mutacji i dzikich typów.
ElastycznośćMożliwość analizy dodatkowych mutacjiKompatybilne z wieloma urządzeniami RT-PCR
WygodaTesty gotowe do użycia; wykonywane na sprzęcie dostępnym w każdym laboratorium; certyfikacja CE/IVD; testy o wysokiej czułościTesty gotowe do użycia; wykonywane na sprzęcie dostępnym w każdym laboratorium; certyfikacja CE/IVD; testy o wysokiej czułości

Odwrotna Hybrydyzacja

Testy StripAssays®  oparte są na odwrotnej hybrydyzacji produktów po reakcji PCR. StripAssay oferują do 48 unieruchomionych sond do alleli niezmutowanych oraz z mutacjami. Testy charakteryzujące się dużą dokładnością i niezawodnością. Test jest gotowy do użycia.

RT-PCR

Testy RealFast™ Assays oparte na metodzie PCR w czasie rzeczywistym, pozwalają w szybki i prosty sposób wykryć polimorfizmy pojedynczych nukleotydów (SNP) oraz zmienność liczby kopi (CNVs).