ViennaLabTesty StripAssay® i RealFast™ ViennaLab

Testy do diagnostyki in vitro przeznaczone do badań w kierunku chorób dziedzicznych, predyspozycji genetycznych, a także badań farmakogenetycznych i onkologicznych

ViennaLab to austriacka firma mająca za sobą ponad 20 lat sukcesów w dziedzinie opracowywania, wytwarzania i ogólnoświatowej dystrybucji testów genetycznych.

Testy StripAssay® oparte na odwrotnej hybrydyzacji oferują do 48 unieruchomionych sond do alleli niezmutowanych oraz z mutacjami – charakteryzują się one dokładnością i niezawodnością.

Testy RealFast™ są oparte na metodzie PCR w czasie rzeczywistym i pozwalają w szybki i prosty sposób wykrywać polimorfizmy pojedynczych nukleotydów (SNP) oraz zmienność liczby kopii (CNV).

Oferujemy:

Testy do badań między innymi w kierunku chorób układu krążenia, talasemii, rodzinnej gorączki śródziemnomorskiej, hemochromatozy, choroby Gauchera, choroby Alzheimera, nietolerancji cukrów (laktozy, fruktozy), wrodzonego przerostu nadnerczy, mukowiscydozy, KRAS, BRAF. Produkty z porfolio farmakogenetyki i onkologii pomagają w prowadzeniu bezpieczniejszej i bardziej zindywidualizowanej terapii przeciwzakrzepowej i przeciwnowotworowej.

System zarządzania jakością:

Wszystkie produkty ViennaLab są opracowane i wytwarzane zgodnie ze standardami jakości określonymi w normach ISO 9001, ISO 13485, a także posiadają certyfikaty CE/IVD. Testy te są również wykorzystywane w wielu międzynarodowych badaniach naukowych i systemach oceny jakości, dostarczając naukowych dowodów potwierdzających jakość.

Oprogramowanie StripAssay® Evaluator

Do skanowania i analizowania pasków testowych przetworzonych zgodnie z instrukcjami testów StripAssay®. W połączeniu z płaskim skanerem biurowym oprogramowanie Evaluator umożliwia jednoetapową, zautomatyzowaną analizę do 20 pasków testowych.