Triathler

Triathler to nowe, rewolucyjne narzędzie dla badaczy zajmujących się biotechnologią, medycyną, naukami biologicznymi, naukami przyrodniczymi oraz monitoringiem środowiska naturalnego. Jest to małe, ręczne urządzenie o pojedynczej komorze pomiarowej, które wykonuje pomiary ciekłej scyntylacji, pomiary promieniowania gamma oraz pomiary luminescencji.

Mobilność

Przeznaczony jest dla osób, które wymagają natychmiastowych wyników swoich testów. Ze względu na bardzo małe rozmiary i niewielką wagę Triathlera, pomiary są łatwe do wykonania w terenie, wszędzie tam, gdzie gromadzi się próbki.

Bezkonkurencyjna elastyczność

Wymienne adaptery Triathlera akceptują większość typów i rozmiarów probówek. Wymaga tylko dwóch bloków pomiarowych. Triathler zapewnia połączenie z zewnętrznym detektorem Nal, umożliwiając bardzo wydajny pomiar emiterów promieniowania gamma.

Prawdziwa łatwość obsługi

Umieścić probówkę w adapterze. Zamknij głowicę pomiarową , przestaw ją w pozycję odczytu a następnie naciśnij klawisz wyboru funkcji aby rozpocząć pomiar. Wynik pojawi się na wyświetlaczu urządzenia. Podłącz Triathlera do komputera aby przesyłać dane za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

border=0 Broszura Triathler
border=0 Broszura Triathler NaI System
border=0 Broszura Triathler Becquerel Finder